img

Každá zkušenost se časem hodí

Každá zkušenost se časem hodí
 

Někdy mi svatebčané připraví opravdu nezapomenutelné zážitky. Ty pozitivní samozřejmě převládají, tady bych se ale rád zmínil o sérii událostí z jedné dávné veselky, které mě s odstupem času baví dodnes :-)

 28.2.2018

Mé nejoblíbenější svatební fotografie ...a jak vznikly

Mé nejoblíbenější svatební fotografie ...a jak vznikly
 

Každý fotograf je rád za podařený záběr. A na svatbě dvojnásob. Tam totiž není skoro na nic dost času a dobré snímky vznikají zejména díky praxi a umění být v danou chvíli tam, kde je potřeba. A často jde o sekundy …ale ještě víc o úhel pohledu.

 23.2.2018

Srandokaps fotografa :-)

Srandokaps fotografa :-)
 

Být fotografem může být často oříšek i legrace. A to nejen při focení svateb. Zejména ženy dokáží svými představami překvapit natolik, že je někdy lepší počítat do deseti a až pak odpovědět :-)

 20.2.2018

Svatební album začíná přípravami

Svatební album začíná přípravami
 

Svatební album není jen o fotkách s rodinou či pozvanými přáteli. Svatbě, stejně jako každé jiné velké oslavě, předchází řádné přípravy nejen měsíce dopředu, ale i v den samotný. Proto je dobré vědět, na co se zaměřit a mít vše důležité v hledáčku.

 18.1.2018

Když fotí i svatební hosté...

Když fotí i svatební hosté...
 

Fotografování na svatbě není zakázáno, přesto existují určitá nepsaná pravidla a úhly pohledu, o kterých byste možná měli vědět. Pokud se tedy na nějakou tu svatbu chystáte a plánujete, že budete i fotit, tak právě pro Vás je tento článek.

 11.1.2018

Fotograf vám pomůže i se sestavením svatebního harmonogramu

Fotograf vám pomůže i se sestavením  svatebního harmonogramu
 

Při plánování svatby a jejího harmonogramu se nebojte čerpat ze zkušeností osvědčených dodavatelů nebo jiných nevěst. Rád bych přidal i pár svých zkušeností, které vždy ještě více rozeberu na osobní schůzce.

 9.1.2018

Kdy a proč by měl dát fotograf na vlastní intuici?

Kdy a proč by měl dát fotograf na vlastní intuici?
 

Běhání po svatbách s foťákem na krku se může po čase stát rutinou, kterou ani nevnímáte jako nějakou velkou slávu, ale soustředíte se jen na svou práci a jste rádi za jakoukoliv změnu v tradicích a zvycích. Co ale předchází fotografově účasti na veselce, je informační schůzka, kdy se s nastávajícími novomanželi setká, přednese jim způsob své práce, tu a tam něco poradí a v neposlední řadě si vyslechne jejich představu o svatebním albu …tedy pokud nějakou mají. Téměř vždy se dozví, jak se budoucí ženich nerad fotí, a tak ke všem radám a doporučením přidá ještě pár motivačních vět o tom, že i focení bude fajn :-)

 9.1.2018
 
 

info@okmzik.cz
+420 603 293 676

new 2017

Zachytím Váš jedinečný
OKmžik
 
TOPlist