img

Když fotí i svatební hosté...

Když fotí i svatební hosté...
 

Fotografování na svatbě není zakázáno, přesto existují určitá nepsaná pravidla a úhly pohledu, o kterých byste možná měli vědět. Pokud se tedy na nějakou tu svatbu chystáte a plánujete, že budete i fotit, tak právě pro Vás je tento článek.

 11.1.2018

Fotograf vám pomůže i se sestavením svatebního harmonogramu

Fotograf vám pomůže i se sestavením  svatebního harmonogramu
 

Při plánování svatby a jejího harmonogramu se nebojte čerpat ze zkušeností osvědčených dodavatelů nebo jiných nevěst. Rád bych přidal i pár svých zkušeností, které vždy ještě více rozeberu na osobní schůzce.

 9.1.2018

Kdy a proč by měl dát fotograf na vlastní intuici?

Kdy a proč by měl dát fotograf na vlastní intuici?
 

Běhání po svatbách s foťákem na krku se může po čase stát rutinou, kterou ani nevnímáte jako nějakou velkou slávu, ale soustředíte se jen na svou práci a jste rádi za jakoukoliv změnu v tradicích a zvycích. Co ale předchází fotografově účasti na veselce, je informační schůzka, kdy se s nastávajícími novomanželi setká, přednese jim způsob své práce, tu a tam něco poradí a v neposlední řadě si vyslechne jejich představu o svatebním albu. Tedy pokud nějakou vůbec mají. Téměř vždy se dozví, jak se budoucí ženich nerad fotí, a tak ke všem radám a doporučením přidá ještě pár motivačních vět o tom, že i focení bude fajn :-)

 9.1.2018
 
 

info@okmzik.cz
+420 603 293 676

new 2017

Zachytím Váš jedinečný
OKmžik
 
TOPlist