img

Dlouholeté zkušenosti s fotografováním

 

 
vitejtena
 
 
Jmenuji se Rostislav Mžik a tyto stránky jsou určeny těm, kteří hledají svatebního nebo rodinného fotografa.
Pocházím z Karviné a působím zejména v Moravskoslezském kraji, po domluvě v celé ČR i v zahraničí.
 
Svatební fotografie patří nejen k nejhezčím v životě, ale také po profesní stránce k těm nejtěžším. Přechody z interiéru do exteriéru, zachycení těch nejlepších okamžiků, schopnost být ve správnou chvíli na správném místě a mnoho dalšího, co musí fotograf zvládnout - to opravdu není práce pro nezkušeného strýčka nebo kamaráda, který si teď koupil "ten nový foťák". Neustálé přenastavování fotoaparátu v závislosti na aktuálních světelných podmínkách vyžaduje hromadu vědomostí a schopnost měnit jeho nastavení v okamžiku a často i poslepu. Z těchto a dalších důvodů je nanejvýš vhodné, abyste se zamysleli nad tím, zda za Vaše svatební fotografie zaplatíte někomu zkušenému, anebo to prostě risknete a tuto památku na nejkrásnější den svěříte někomu, jehož výbava se vejde do kapsy, nemluvě o tolik potřebných znalostech z oblasti fotografie.
 
 
  • KVALITA - Focení mi není jen koníčkem, ale prací na plný úvazek. Proto se snažím poskytovat jen ty nejlepší služby k maximální spokojenosti svých zákazníků. Nekouřím, nepiji alkohol, zbytečně nesedím a jsem na Vaší svatbě v práci.
 
  • PRAXE - Fotím přibližně 50 svateb ročně, takže vím co svatba obnáší, dokážu hodně poradit a i jedinci, kteří focení nesnáší, se díky mému přístupu většinou uvolní. Na předsvatební schůzce vřele doporučuji přednést svou představu o fotografiích, aby tyto pak korespondovaly s Vaším vkusem.
 
  • SOLIDNÍ JEDNÁNÍ - Samozřejmostí je písemná smlouva (obvykle kromě balíčku MINI), nemusíte se tedy obávat, že bych na svatbu nedorazil. Každoročně se setkávám se spoustou telefonátů, kdy si novomanželé těsně před svatbou stěžují na špatný přístup jejich fotografa a shánějí někoho jiného. Toto Vám se mnou nehrozí.
 
  • NEJEN SVATEBNÍ FOTO - Plánujete oslavu, ples, narozeniny nebo např. maturitní večírek? Neváhejte se na mě obrátit. Díky fotografiím si atmosféru Vaší akce často a rádi připomenete.
 
Kromě fotografování svateb Vám nabízím také fotografie rodinné, dětské, portréty, těhotenské, glamour a akt.
Při focení jednotlivců i párů preferuji osobní schůzku za účelem domluvení detajlů, probrání různých doporučení a rad a v neposlední řadě hraje svou roli i vzájemné poznání.
 
 
 
vizitkaweb

 

 IČO: 63346320

 
 

ZPĚT NAHORU

 
 

info@okmzik.cz
+420 603 293 676

2019

Zachytím Váš jedinečný
OKmžik
 
TOPlist